🦞 Domy Na Sprzedaż Jastrzębie Zdrój Olx
Energooszczędny dom jastrzębie-zdrój cena: 299 000 Komplex Nieruchomości prezentują na sprzedaż dwa domy parterowe w stylu bungalow na nowo powstającym osiedlu w Jastrzębiu-Zdroju. Cechą Szczegóły ogłoszenia
Znaleźliśmy 13 ogłoszeń Mały nowoczesny dom jednorodzinny Bzie 599 000 zł Jastrzębie-Zdrój - 04 lipca 2023 70 m² - 8557.14 zł/m² Nowy dom wolnostojący w świetnej lokalizacji 379 000 zł Jastrzębie-Zdrój - 21 lipca 2023 107 m² - 3542.06 zł/m² Dom ul. Pszczyńska, wolny od zaraz 270 000 zł Jastrzębie-Zdrój - 21 lipca 2023 201,72 m² - 1338.49 zł/m²
Komfortowy dom z lasem na Ruptawie. 1 500 000 zł. Jastrzębie-Zdrój - Dzisiaj o 10:26. 319,11 m² - 4700.57 zł/m². Okazja! Uroczy dom do wykończenia, lasek, altana, 375 000 zł. Jastrzębie-Zdrój - 21 listopada 2023. 140 m² - 2678.57 zł/m².
A9dx.